Paintball w lesie

Dlaczego warto przyjechać na paintball do lasu?

Niejednokrotnie poznając ludzi z całej Polski słyszymy ich zachwyty na temat Podlasia, przyrody wciąż dzikiej i nienaruszonej, ludzi, którzy są gościnni, otwarci i pracowici. Do gustu przypada też przyjezdnym nasza lokalna babka ziemniaczana, kartacze czy regionalne alkohole. Zauważamy, że wielu Podlasian, nie zna pięknych okolic w jakim przyszło im mieszkać, albo nie zauważają już piękna lasu, łąk i niekończących się pól. A wystarczy wyjść z domu na spacer, wycieczkę rowerową i nawet w centrum Białegostoku doświadczyć relaksu i możliwości obcowania z naturą. Paintball w lesie jest świetną opcją, aby doskonale wykorzystać wolny czas na świeżym powietrzu!

Spacer po lesie lepszy niż kawa

Nie od dziś wiadomo, że kontakt z przyrodą przynosi wiele dobrego dla naszego samopoczucia oraz zdrowia. Badania Journal of Environmental Psychology pokazują, że przebywanie na świeżym powietrzy dodaje nam sił i energii, a także wzmacnia naszą odporność. Kiedy czujemy się wypaleni, bez siły do życia często ratujemy się kubkiem kawy lub energetykiem, a lepszy efekt otrzymamy znajdując chwilę na wycieczkę do lasu, najlepiej połączoną z aktywnością fizyczną. Świetną odpowiedzą na taką potrzebę jest właśnie paintball organizowany w pięknym leśnym otoczeniu w Horodnianach.

Paintball w lesie

Sport, relaks, reset

Rozumiemy, że aktualnie nie mamy generalnie czasu, zawsze się śpieszymy, zawsze odkładamy dużo spraw na później. Jednak nasz organizm, nasza głowa, nasze ciało potrzebują odpoczynku. Dobrego snu, kilka godzin z rzędu, odżywczych posiłków, oderwania się od komputera i telefonu. Dajmy sobie szansę na wartościowy odpoczynek, niekoniecznie leżąc plackiem przed telewizorem. Fajnym rozwiązaniem jest sport, rozruszanie mięśni, dotlenienie organizmu. Paintball w lesie to sport, który wymaga aktywności, trzeba biegać, trzeba się czołgać, trzeba przykucnąć, czasami z pełnego leżenia szybko przejść do sprintu, to wszystko z bronią w ręku. Dodatkowo trzeba myśleć, analizować i być kreatywnym. Nie będziemy ukrywać paintball nie jest dla każdego. Ale kiedy przyjeżdżają do nas na pole osoby, które oddają grze całą swoją energię i pomysły to serce rośnie. Jak sceptycy wracają z rozgrywki z uśmiechem na buzi, mimo potu, ubrudzonego farbą munduru, czasami błotem lub piaskiem. Większość osób, które doświadczają tej formy rozrywki jest zachwyconych.

Paintball Białystok

Dodamy skromnie, że nas las, oddalony od miasta też przypada naszym graczom do gustu 🙂 Paintball w lesie jest wspaniałą alternatywą dla lubiących sportowe wyzwania w grupie przyjaciół, dla uwielbiających naturę i zmaganie się z nią, w każdym warunkach.