Cennik

cennik

Cennik – wyposażanie oraz naboje

Cennik powyżej przedstawia ceny obowiązujące na naszym polu paintballowym. Cena obejmuje wynajem sprzętu: markera (pistolet paintballowy), munduru, stroju, maski chroniącej oczy, uszy i twarz, magazynku w którym znajdują się naboje paintballowe oraz butli z powietrzem, która jest przymocowana do markera. W razie potrzeby mamy też do wypożyczenia rękawiczki. W podstawowym pakiecie za 50zł od osoby znajduje się 100 kul paintballowych. Kule można dokupić na naszym polu w cenie 100 kul 15 zł, 500 kul 50 zł, 2000 kul 200 zł. Opłata jest pobierana za ilość graczy, czas gry nie jest limitowany, jednak Paintball Białystok zastrzega sobie prawo w razie rażącego spóźnienia do odwołania gry lub pobrania opłaty za czas oczekiwania za grupę. Rozliczamy się z góry, czyli przed grą.

Ognisko jest w cenie gry, zapewniamy drewno opałowe oraz kijki do upieczenia kiełbasek. Nie dostarczamy jedzenia i napojów, grający muszą zadbać o prowiant we własnym zakresie.

Oferta – jakiego typu rozrywkę zapewniamy

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy tutaj. Oferujemy szeroki zakres usług i organizację różnego typu imprez takich jak wieczory kawalerskie, imprezy firmowe, urodziny, paintball dla dzieci, wyjścia klasowe, osiemnastki czy inne uroczystości okolicznościowe. Co jakiś czas organizowane są również przez nas gry otwarte na które zapraszamy wszystkich chcących spróbować swoich sił na polu paintballowym oraz zapoznać się z innymi osobami, których łączy pasja do paintballa. Przy naszym polu działa drużyna paintballa leśnego IRON WOLVES, do której serdecznie zapraszamy.

Gry są prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dokładnie tłumaczą zasady gry, dbają o bezpieczeństwo na terenie naszego obiektu, pomogą dobrać stój oraz maskę. Scenariusz gry ustalamy po wspólnej konsultacji z grupą.

Cennik jest odzwierciedleniem aktualnych cen na naszym polu, które ciągle modernizujemy i uatrakcyjniamy. Chcemy zapewnić jak najwięcej możliwości kontaktu z przyrodą, dlatego nasze pole jest oddalone od cywilizacji i znajduje się z sercu lasu. Dbając o środowisko naturalne prosimy o nieśmiecenie na terenie pola. Kulki są w pełni biodegradowalne, dlatego nie trzeba się martwić, że grając w paintball zaśmiecamy las.

ognisko