O nas

O nas: misja

Naszym celem jest  zarażanie miłością do paintballa, budowanie społeczności zaangażowanej w ten piękny sport, promowanie paintballa w każdym możliwym miejscu oraz poznawanie nowych, ciekawych ludzi przy każdej  możliwej okazji. Sami aktywnie uczestniczymy w grach i turniejach, wymyślamy ciągle nowe scenariusze i uwielbiamy otaczać się pozytywnymi ludźmi. Chcemy, aby nasze pole w Horodnianach było miejscem spotkań dla tych co jeszcze nie grali, zaczynają grać i dla grających od dawna w PAINTBALL.

Ponad to nasze pole umiejscowione jest w sercu lasu, z dala od hałasu i zgiełku miasta. Zależy nam na pobudzaniu w ludziach chęci obcowania z naturą i cieszenia się jej urokami. Granie z nami pozwala oderwać się od codzienności i cieszyć się rywalizacją, emocjami i czasem w dobrym towarzystwie. Piękno lasu w fantastyczny sposób relaksuje, uwalnia od stresów, a świeże powietrze, którego w czasach smogu tak bardzo nam brakuje, dotlenia organizm.

o nas

Nasza historia

Nasz założyciel Dawid swoje pierwsze doświadczenia z Paintballem zdobywał już jako 15 latek. Pierwszy raz na grę zabrał go jego wujek. Wtedy też postanowił jak najszybciej uzbierać pieniądze na własny marker paintballowy. Od tamtego czasu brał udział w wielu turniejach, jeździł po Polsce zdobywając cenne doświadczenie i wiedzę.

Dziś Dawida pasja do paintballa jest taka samo duża, jak wtedy gdy brał udział w swojej pierwszej grze. W naszej firmie służy pomocą i doświadczeniem. O paintballu da się z nim rozmawiać godzinami. Często można się z nim zmierzyć w rozgrywce na naszym polu w Horodnianach.

Celem Paintball Białystok jest realizowanie wysokiej jakości usług i zapewnienie klientom świetnie spędzonego czasu w otoczeniu natury. Czyli połączenia naszych dwóch wartości, czyli zawsze aktywnie i jak najwięcej na świeżym powietrzu. Niestety, kiedy nastąpił czas, że wszędzie poruszamy się samochodami, musimy zadbać o wygospodarowanie czasu na uprawianie sportu. My wolimy wygibasy na łonie natury, niż w klimatyzowanej siłowni, dlatego leśne środowisko świetnie nam sprzyja i czym chcemy zarażać również naszych klientów.

Możemy zdradzić, że poza paintballem, również pasjonują nas tematy związane z przyrodą, leśnictwem oraz ekologię. Zapraszamy na naszego bloga, na którym można poczytać o nas więcej. Oraz nasze social media 🙂

o nas