O nas

O nas: misja

Naszym celem jest  zarażanie miłością do paintballa, budowanie społeczności ludzi zaangażowanych w ten piękny sport, promowanie paintballa w każdym możliwym miejscu oraz poznawanie nowych, ciekawych ludzi przy każdej okazji. Sami aktywnie uczestniczymy w grach, wymyślamy fajne scenariusze i uwielbiamy otaczać się pozytywnymi ludźmi. Chcemy, aby nasze pole w Klepaczach było miejscem spotkań dla tych co jeszcze nie grali, zaczynają grać i dla grających od dawna.

Ponad to nasze pole umiejscowione jest w sercu lasu, z dala od hałasu i zgiełku miasta. Zależy nam na pobudzaniu w ludziach potrzeby obcowania z naturą i cieszenia się jej urokami. Granie z nami pozwala oderwać się od codzienności i cieszyć się rywalizacją, emocjami i czasem w dobrym towarzystwie.

o nas

Nasza historia

Nasz założyciel Dawid swoje pierwsze doświadczenia z Paintballem zdobywał już jako 15 latek. Pierwszy raz na grę zabrał go jego wujek. Wtedy też postanowił jak najszybciej uzbierać pieniądze na własny marker paintballowy. Od tamtego czasu brał udział w wielu turniejach, jeździł po Polsce zdobywając cenne doświadczenie i wiedzę.

Dziś Dawida pasja do paintballa jest taka samo duża, jak wtedy gdy brał udział w swojej pierwszej grze. W naszej firmie służy pomocą i doświadczeniem. O paintballu da się z nim rozmawiać godzinami. Często można się z nim zmierzyć w rozgrywce na naszym polu w Klepaczach.

Celem Paintball Białystok jest realizowanie wysokiej jakości usług i zapewnienie klientom świetnie spędzonego czasu w otoczeniu natury.

o nas