Najlepszy scenariusz na Wieczór Kawalerski

Jak zorganizować najlepszy Wieczór Kawalerski?


Zostałeś poproszony o bycie świadkiem na ślubie najlepszego przyjaciela, brata, kuzyna i twój entuzjazm opadł jak pomyślałeś o odpowiedzialności za tak wyjątkowe wydarzenie? Nie martw się! Organizację i przebieg wieczoru kawalerskiego, możesz zlecić nam. Wieczór kawalrski w Białymstoku najlepiej zorganizować na leśnym polu paintballowym.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu zabawy, integracji grupy oraz dostarczania super wrażań.

paintball drużyna

Porady jak zostać najlepszym “Starszym”:

1. Bedziesz kierownikiem tego zamieszania 🙂

Musisz zadbać o dobrą zabawę gości i trzymać w ryzach całą uroczystość zarówno na wieczorze kawalerskim jak i na ślubie oraz weselu.. Aby ułatwić sobie sprawę, dobrze mieć u swego boku kompanów gotowych do pomocy. Najłatwiej zjednać sobie męską część zaproszonych gości poznając się na wieczorze kawalerskim.

2. Masz wpływ dobrą atmosferę

W twoich rękach leży integracja ekipy. Zaproszeni goście to często obce sobie osoby, trzeba połączyć dwie rodziny, zmniejszyć dystans i dobrze się razem bawić. Najlepszy sposobem na to jest wspólny cel, zadania zespołowe i chęć wygranej. Paintball sprawdzi się znakomicie.

3. Trzeba mieć sojuszników

Wesele może przyjąć bardzo nieoczekiwane scenariusze, dlatego dobrze wiedzieć na kim można polegać przy pacyfikacja zbyt ożywionego wuja, podrzucanie Pana Młodego lub donośnym śpiewaniu “Sto lat”.
Nic nie zbliża tak towarzystwa jak wspólna walka o honor drużyny, strzelanie do wroga i zwyciestwo! W miedzyczasie strwa przy prawdziwym ogniu. A to wszystko w dziczy lasu, gdzie nie ma zmiłuj, trzeba być mężczyzną i przerwać na polu walki.

4. Nie pozwól, by Pan Młody uciekł sprzed ołtarza

Każdy wie, że to dzień Młodych, dlatego, trzeba zadbać o to żeby czuli się wyjątkowo i wyróżnieni. Kawalerski daje możliwość zrelaksować się i odstresować przed zblizajacym się Wielkimi Dniem. Na paintballu przygotowujemy moc atrakcji i zabaw specjalnie na wieczory kawalerskie, Pan Młody nie będzie miał możliwości zostać niezauważonym.

trafiony zawodnik


Czy paintball na wieczorze kawalerskim to już przeszłość czy jednak tradycja, która umacnia się z roku na rok? Każdy ma swoje wyobrażenie na organizację “ostatniej” imprez dla przyszłego małżonka, ale jeśli nie macie pomysłu, czasu czy wystrzałowych koncepcji to zaufajcie profesjonalistom w organizacji takiego pozytywnego zamieszania. 

Przygotowaliśmy specjalne pakiety na wieczóry kawalerskie 


MŁODY, STARSZY + 6 GOŚCI  i KARTON KUL 550 zł
MŁODY, STARSZY + 8 GOŚCI  I KARTON KUL 630 zł
MLODY, STARSZY + 12 GOŚCI  I KARTON KUL 800 zł