Wakacje 2020

Podpowiadamy jak ciekawie spędzić lato w Białymstoku, atrakcje które uwielbiamy są na świeżym powietrzu. Jak zabić nudę w wakacje?

Wakacje 2020 to wyjatkowy czas w tegorocznym rozkładzie roku. Nic już nie jest jak dawniej, pandemia popsuła wiele planów wakacyjnych. Jeśli zostaliście w te wakacje w mieście Białystok i brakuje wam pomysłów na fajne spędzenie czasu to podsuwamy kilka ciekawych rozwiązań. Wszystkie nasze podpowiedzi podane w poniższym zestawieniu można zrealizować na świeżym powietrzu, nie wymagają dużych nakładów finansowych i pozwalają super spędzić wolne chwilę.

Paintball Białystok

Najlepsza zabawe, za którą możemy poręczyć w 100% zapewniamy my i nasza wesoła ekipa. Nie ma lepszego scenariusza na wolny dzień niż połączenie sportu, zdrowej rywalizacji i czasu spędzonego z fajnymi ludzmi. A to wszystko na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknego lasu. Paintball to gra, która daje ekstra możliwość sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich, kondycji oraz uników i taktyki. Polecamy paintball dla całych rodzin, grup znajomych czy przyjaciół z klasy, których nie widziało się od kilku miesięcy. Tutaj poznaj nas bliżej.

Wycieczki rowerowe

Idealnym pomysłem na nudne popołudnie jest wyrusznie na poszukiwanie przygód. Świetnym środkiem transportu, aby niczego nie przeoczyć jest rower. Nasz region – Podlasie może pochwalić się pięknymi ścieżkami zarówno w mieście jak i poza nim. Polecamy szczególnie sławny nawet za granicą szlak Green Velo. Piękne przyjazne rowerzstom trasy, blisko natury z wieloma atrakcjami po drodze. Koniecznie trzeba zaliczyć go w te wakacje!

Pikniki

Nic nie smakuje tak pysznie jak jedzenie na świeżym powietrzu, mamy sezon na same pyszności, truskawki, czereśnie, arbuzy, pomidory czy ogórki. Z takich specjałów łatwo wyczarować fajnie przekąski dla najbliższych.

Koc, dobra książka albo paletki do badmintona i sukces gwarantowany. Nie trzeba wyruszać daleko, aby poczuć pełen luz i relax. Popsuwamy garść przepisów na szybkie piknikowe przekąski. Kanapki, sałatki, muffinki, owoce czy tortille. https://www.garneczki.pl/blog/10-pomyslow-przekaski-na-piknik/

Oglądanie gwiazd

Wystarczy lekkie wniesienie najlepiej oddalone od miejskiego oświetlenia, ale w ostateczności nada się też balkon lub dach niskiego budynku. Aby móc zostać miłośnikiem astronomii i patrzenia w niebo. Księżyc od zawsze stanowił tajemnice dla ludzkości, dlatego fajnie mu się czasami przyglądać i posnuć wyobraźnia czy jesteśmy sami we wszechświecie. Dodatkowo super mieć koc do ogrzania, kilka fajnych kawałków do słuchania i noc pełna wrażeń gwarantowana. Wakacje 2020 to piękne chwile i spoglądanie z nadzieją w przyszłość.

Spacery

Podlaskie jest zielone, jest ciekawe, niektórzy nawet twierdzą, że jest trochę egzotyczne, dzięki swojej różnorodności i zwariowowaniu. Wystczy tylko mieć chcęć je odkryć. Spacerować można po centrum Białegostoku, gdzie mamy piękne parki i rezerwaty, po okolicznych osiedlach, których wcześniej nie było okazji poznać, po podmiejskich miejscowościach, pięknych i malowniczych. Oczywiście na bardziej zaawansowane spacery i obcowanie z naturą, warto wybrać się do Paku Narodowego. W naszej okolicy są trzy fantastyczne parki Narwiański Park Narodowy, Biebrzański Park Narodowy i slawny na cały świat Białowieski Park Narodowy. Przy chwili wolnego czasu napiszemy więcej, co i gdzie w poszczególnych parkach warto zobaczyć.

Mamy nadzieję, że nasze sugestie przypadną wam do gustu i pozwolą, aby te wakacje 2020 mimo zaistniałej stacji, będą piękne, ciepłe i wspaniale wspomniane. Dajcie znać, który pomysł najbardziej wam się spodobał i który na pewno zrealizujecie w te wakacje.